Hliníkový fasádny systém Aluprof MB-SR50N MB-SR50HI

Hliníkový fasádny systém Aluprof MB-SR50N MB-SR50HI

Hliníkový fasádny systém Aluprof MB-SR50N MB-SR50HI
Aluprof

MB-SR50N | MB-SR50HI

FASÁDNY SYSTÉM
Ohňovzdorné
Ohňovzdorné
Tepelná izolácia
Tepelná izolácia

Stĺpikový a priečny systém MB-SR50N je určený na stavbu a stavbu ľahkých závesných stien závesného a výplňového typu, ako aj striech, svetlíkov a iných priestorových konštrukcií. V súlade so súčasnými trendmi v architektúre umožňuje oplach stĺpikov a priečnikov z vnútornej strany fasády a získanie rôznych verzií vonkajšieho vzhľadu.

 

Tento systém je základom aj pre verziu so zvýšenou tepelnou izoláciou MB -SR50N HI+ a protipožiarnymi riešeniami, je spojený aj s konštrukciou rôznych typov okien: výklopno-posuvné okná, strešné okná a okná integrované s tzv. fasáda. Vďaka širokej škále riešení na báze fasády MB-SR50N môžu architekti a dizajnéri realizovať aj tie najodvážnejšie nápady v oblasti hliníkových a sklenených konštrukcií.

 

Systémy MB-SR50N a verzia MB-SR50N HI so zvýšenou tepelnou izoláciou sú určené na stavbu a realizáciu ľahkých závesných stien závesného a výplňového typu, ako aj striech, svetlíkov a iných priestorových konštrukcií. V súlade so súčasnými trendmi v architektúre umožňuje oplach stĺpikov a priečnikov z vnútornej strany fasády a získanie rôznych verzií vonkajšieho vzhľadu. Tento systém je aj základom riešení požiarnej ochrany.

 

Verzia s najlepšími tepelno- a akustickými parametrami, v ktorej bol použitý upravený izolant z PE materiálu. Vhodný tvar tohto izolantu okrem vysokej ochrany pred prestupom tepla zaisťuje aj správne vedenie skrutiek upevňujúcich upínacie lišty, čo je dôležité pri montáži fasády. Nové doplnky v tomto systéme tiež poskytujú väčšiu voľnosť pri výbere skla.

Tepelná izolácia
Uf ≥ 0,59 W/m²K Uw ≥ 0,6 W/m²K

Tesnenie
Trieda AE 1200, EN 12152

Zasklenie
min. hrúbka 6 mm max. hrúbka 64 mm

Odolnosť
2,4 kN/m^2, EN 13116

Vodotesný
Trieda RE 1200, EN 12154
Hliníkový fasádny systém Aluprof MB-SR50N MB-SR50HI
Vlastnosti produktu
  • uhlové spoje umožňujúce voľné tvarovanie hliníkových konštrukcií
  • stĺpiky a priečniky s "ostrými" hranami, ktoré umožňujú stavať nosné konštrukcie fasád so vzhľadom jednotného krovu
  • Estetické variácie fasády a množstvo nadložných profilov rôznych tvarov zabezpečuje mnoho variantov obrazu fasády
  • široká škála prvkov, ktoré je možné otvárať vo fasáde: rôzne typy okien a dverí vrátane strešných okien MB-SR50N RW, okná integrované do fasády MB-SR50N IW, ako aj výklopné a paralelne otvárané okná MB-SR50N OW
  • široký sortiment zasklenia, ako aj dostupných izolátorov a príslušenstva umožňujú dosiahnuť vysokú úroveň tepelnej izolácie fasád
  • možnosť ohýbania profilov a budovania oblúkových konštrukcií

Dostupné dekory a farebné prevedenia

Pozor! Vzory farieb, dýh a lakov sa z technologických dôvodov môžu líšiť od pôvodných farieb. Odporúčame vám zoznámiť sa s farebnými šablónami dostupnými v našom showroome v Trenčíne.

Pravidlá ochrany súkromia a cookies

Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Akceptovať a zatvoriť Nastavenia