O spoločnosti

Kvalitné produkty pre váš domov

Vitajte v OKNOCENTRE - mieste, kde sa kreativita stretáva s precíznosťou a kvalita sa spája s osobitým prístupom k zákazníkovi.

Naša spoločnosť vzišla z myšlienky, že výber okien a dverí by nemal byť len o splnení technických parametrov a ceny. Mali by to byť rozhodnutia, ktoré odrážajú Váš životný štýl a potreby. Myslíme, že naši zákazníci si zaslúžia viac - preto sme v Trenčíne otvorili showroom OKNOCENTRUM.

Vy, naši zákazníci, ste nároční, dbáte na detail a hľadáte kvalitu vo všetkom, čo robíte. Ste tými, ktorí oceňujú kvalitné materiály, precízne spracovanie a servis na najvyššej úrovni. A práve Vám chceme priniesť to najlepšie - okná a dvere, žalúzie, pergoly i garážové brány, jednoducho produkty najvyššej kvality a od overených značiek.

O spoločnosti OKNOCENTRUM
Elegantný a funkčný domov

Pomôžeme vám s vytvorením elegantného a funkčného domova

Čo nás robí jedinečnými? Máme v sebe skutočnú vášeň pre to, čo robíme. Veríme, že detaily sú dôležité a že každý zákazník si zaslúži osobitý prístup. Naša práca pre nás nie je len obchod - je to naše poslanie a vášeň. A to, čo nás odlišuje od našich konkurentov, je naša schopnosť počúvať a plniť vaše náročné očakávania.

Prečo si vybrať nás? Lebo Vám ponúkame viac ako len produkt. Ponúkame Vám skúsenosti, poradenstvo a osobný prístup. Ponúkame Vám možnosť vytvoriť si domov presne podľa vašich predstáv a potrieb. Takže či už hľadáte ideálne okná pre Váš nový dom alebo chcete vymeniť staré dvere za niečo štýlovejšie a praktickejšie, sme tu pre Vás.

Vitajte v OKNOCENTRE, kde kvalita stretáva kreativitu a vaše sny sa stávajú skutočnosťou. Máme na Vás čas. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Ozvite sa nám

Kontaktujte nás ešte dnes a získajte viac informácií o našich produktoch a službách. Naši priateľskí zamestnanci sú pripravení odpovedať na vaše otázky a pomôcť vám pri výbere najlepšieho riešenia pre vaše potreby.

kontaktovať

Kontaktujte nás

Pravidlá ochrany súkromia a cookies

Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Akceptovať a zatvoriť Nastavenia