HS portál

Slovník pojmov

HS portál

HS portál je inovačným riešením pre vstup na terasu alebo balkón. Tieto zdvíhacie posuvné dvere sú špecificky navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlný prístup a zároveň efektívne využívali priestor. Často sa skladajú z jedného otváracieho krídla a fixného krídla. Dostupné sú rôzne varianty, vrátane otváracieho krídla vpravo, vľavo alebo uprostred, čo zodpovedá individuálnym preferenciám a požiadavkám.

Výhodou HS portálu je nulový práh, čo znamená bezbariérový vstup. Táto vlastnosť je obzvlášť výhodná pre osoby so zníženou pohyblivosťou alebo pre tých, ktorí preferujú plynulý prechod medzi interiérom a exteriérom bez nepríjemných výškových rozdielov. Okrem toho majú HS portály schopnosť otvárania do strany, čo šetrí miesto v miestnosti a vytvára efektívny a moderný dizajn.

Ďalšou výhodou HS portálu je možnosť výroby do veľkých rozmerov, čo umožňuje prispôsobiť ich špecifickým potrebám a architektonickým požiadavkám. Celkovo ide o inovatívne riešenie, ktoré kombinuje funkčnosť, bezbariérový prístup a estetiku.

Zdvižno-posuvné dvere (HS portál) OKNOCENTRUM

Pravidlá ochrany súkromia a cookies

Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Akceptovať a zatvoriť Nastavenia