Vetracia mriežka pre zdvižno-posuvné dvere

Slovník pojmov

Vetracia mriežka pre zdvižno-posuvné dvere

Vetracia mriežka pre plastové zdvižno-posuvné dvere (HS portál) je súčasťou kovania týchto dverí. Je navrhnutá tak, aby umožnila ventiláciu miestnosti bez toho, aby ste museli dopĺňať ďalšie komponenty.

Funkcia vetracej mriežky je integrovaná do kovania dverí. Keď sú posuvné dvere zatvorené a kľučka je hore, krídlo dverí je uzamknuté v zatvorenej polohe, čo zabezpečuje bezpečnosť. Ak chcete využiť vetraciu mriežku, môžete sklopom kľučky dole odsunúť krídlo dverí do strany, pričom vetracia mriežka ostáva skrytá v ráme posuvných dverí.

Pre aktivovanie vetracej mriežky postačí otočiť kľučkou zo zaisteného uzamknutého stavu najprv do vodorovnej polohy (o 90° nadol), čím sa vytiahne vetracia mriežka, a potom môžete odsunúť krídlo dverí do strany. Takto je umožnená ventilácia miestnosti pri zachovaní uzamknutej polohy dverí. Po dokončení ventilácie stačí kľučku opäť otočiť do hornej polohy, čím sa dvere zase uzamknú. Týmto spôsobom je zabezpečená bezpečná a účinná ventilácia miestnosti pomocou vetracej mriežky pri plastových zdvižno-posuvných dverách.

Pravidlá ochrany súkromia a cookies

Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Akceptovať a zatvoriť Nastavenia