Garážové brány

Naše produkty

Garážové brány

V našej ponuke garážových brán nájdete špičkové riešenia pre bezpečné a pohodlné parkovanie vašich vozidiel. Špecializujeme sa na rôzne typy garážových brán vrátane sekčných brán, ktoré sú najpoužívanejším typom v dnešnej dobe. Sekčné brány kombinujú spoľahlivosť, efektívnosť a estetický dizajn, čím zabezpečujú maximálnu ochranu vašich vozidiel.

Pre tých, ktorí preferujú priemyselné riešenia, ponúkame aj priemyselné sekčné brány. Sú navrhnuté tak, aby zvládli náročné podmienky a zabezpečili bezpečný prístup do priemyselných priestorov.

S výkonným motorčekom poháňajúcim naše brány získavate spoľahlivý a tichý pohon, ktorý zabezpečuje efektívne otváranie a zatváranie vašej garáže. Naše elektrické brány tak možno ľahko ovládať prostredníctvom diaľkového ovládača.

Ak uprednostňujete klasický prístup, v ponuke máme aj krídlové brány, ktoré kombinujú tradičný štýl s modernou bezpečnosťou.

Montujeme garážové brány značky Kružík, ktorá je známa svojou spoľahlivosťou a kvalitou. Brány môžu byť v rôznych farebných prevedeniach. Sú vyrábané presne na mieru, podľa požiadaviek zákazníka.

Pravidlá ochrany súkromia a cookies

Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Akceptovať a zatvoriť Nastavenia