Hliníkové posuvné dvere

Hliníkové posuvné dvere

Zdvižno-posuvné dvere predstavujú optimálne riešenie, ktoré umožňuje efektívne oddelenie izieb alebo zimných záhrad od vonkajšieho prostredia. Tieto dvere poskytujú pohodlný prístup na terasu alebo do otvoreného priestoru záhrady a vytvárajú tak atraktívne spojenie s okolím. Pri otváraní nezaberajú žiadne zbytočné miesto v interiéri, čo prispieva k vyššiemu komfortu používania.

Inovatívna konštrukcia profilov umožňuje vytváranie veľkorysých krídiel a bezbariérových prahov. Využitie kvalitných materiálov, technologických riešení a izolačných 3-sklíčok s teplým dištančným rámikom zabezpečuje vynikajúce akustické a tepelnoizolačné vlastnosti. Zdvižno-posuvné dvere sú ideálne pre rodinné domy a poskytujú komfort aj v komfortných apartmánoch či hoteloch. Súčasne predstavujú jedny z najmodernejších posuvných systémov dostupných na trhu.

Sklopno-posuvné dvere predstavujú moderný a zároveň jednoduchý spôsob manipulácie s posuvnými oknami alebo okenným systémom. Jednoduché ovládanie a možnosť vetrania v sklopenom režime sú dôvody, prečo sa milovníci presvetlených interiérov a praktických riešení rozhodujú pre sklopno-posuvný systém, aj napriek prítomnosti prahu v mieste prechodu medzi interiérom a exteriérom.

V našej ponuke môžete nájsť aj skladacie dvere, ktoré môžu byť ideálnym riešením pre kaviarne či reštaurácie. Vonkajšie skladacie posuvné dvere poskytujú užívateľom veľkú voľnosť. Vďaka nim môžete ľahko využiť priaznivé počasie a takmer doslova odstrániť bariéru medzi interiérom budovy a jej okolím. Takéto dvere môžu byť ideálnym širokým prechodom z domu na terasu alebo spojovníkom kaviarne alebo reštaurácie s jej vonkajším priestorom, ktorý sa využíva sezónne.

Nenašli sa žiadne produkty, upravte filtrovanie.

Pravidlá ochrany súkromia a cookies

Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Akceptovať a zatvoriť Nastavenia